.

.

Алтернатор Напонски Регулатор Ib362 1-197-311-300 1-197-311-301 1197311300 1197311301

Алтернатор Напонски Регулатор Ib362 1-197-311-300 1-197-311-301 1197311300 1197311301

DEN 720.00
DEN 847.68

Од стоката
Во магацинот


ISO 16949
SHIPMENGT
веб-сајтот на tracking : www.
ГАРАНЦИЈА
Овој објект носи една година гаранција од датумот на купување.
Ако голем дел беше успешно инсталиран, отиде во услугата, а потоа не успеа, или ако дел не може да работи, може да бидат прифатливи за гаранција поправка.net
веб-сајтот на tracking : www.com
КОНТАКТ
Доби било какви прашања во врска со листата или производите кои веќе сте го купиле?
Изберете квалитет, изберете Wenzhou Лав Авто за вашиот замена на делови! Бизнис часови : СУМ 8 : 00 - ЧАСОТ 17 : 30
.
Алтернатор Напонски Регулатор IB362 1-197-311-300 1-197-311-301 1197311300 1197311301
Опис :
12 V
Slipring OD : 28mm
A-Коло

Крстот референца :
IB362

Го заменува ОЕМ броеви :
1197311300, 1-197-311-300, 1197311301, 1-197-311-301, 1-197-311-305, 1197311305,
002 154 99 06, 003 154 99 06, НА 002 154 99 06, А 003 154 99 06
130528, 5 DR 004 246-561, 35000157
ЗА МЕРЦЕДЕС ЗА МЕРЦЕДЕС LK/LN2 1984-1998 ЗА МЕРЦЕДЕС МК 1987-1996 ЗА МЕРЦЕДЕС НГ 1973-1996 ЗА МЕРЦЕДЕС SK 1987-1996 ЗА МЕРЦЕДЕС T2/L 1968-1988 ЗА МЕРЦЕДЕС T2/L Кутија Тело / Имот 1968-1988 ЗА МЕРЦЕДЕС T2/LN1 1986-1994 ЗА МЕРЦЕДЕС T2/LN1 Кутија Тело / Имот 1986-1994 ЗА МЕРЦЕДЕС T2/LN1 Dumptruck 1986-1994 ЗА МЕРЦЕДЕС T2/LN1 Flatbed / Шасија 1986-1994 ЗА МЕРЦЕДЕС VARIO Кутија Тело / Имот 1996 година ЗА МЕРЦЕДЕС VARIO Dumptruck 1996 година ЗА МЕРЦЕДЕС VARIO Flatbed / Шасија 1996 година ЗА ЧОВЕК, ЗА ЧОВЕКОТ F 2000 1994 1986-1997 ЗА ЧОВЕКОТ F 90 Unterflur 1986-1996 ЗА ЧОВЕКОТ G 90 1987-1995 ЗА ЧОВЕКОТ L 2000 1993 ЧОВЕК 2000 M L 1995 ЧОВЕК М 2000 M 1995-2005 ЧОВЕК М 90 1988-1998 ве молам, купи само според вашата алтернатор број
ако не можете да го најдете вашиот алтернатор број во описот, ве молиме, контактирајте ме

Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило. Ние не може да понуди наплата ако треба puechased на погрешен дел.
Секој производ мора да се земе 100% тест пред пратката. Ако имате прашања за тоа дали овој дел се вклопува вашето возило, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Таа е поголема од информацијата

Резолуција:
CB-B362
линеарна:
1-197-311-301 1197311300 1197311301
Бренд Име:
KENOVI
Мерен Опсег:
Алтернатор Регулатори На Напон
Повторливост:
1-197-311-301 1197311300 1197311301
Hysteresis:
1-197-311-301 1197311300 1197311301
Чувствителност:
Смоли и пластика
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Производи во категоријата