.

.

Автомобил Налепница Стил Винил Лебдат Трки Illest Fatlace Illmotion Decals За Мотор Налепници На Автомобили Прозорец Браник Додатоци

Автомобил Налепница Стил Винил Лебдат Трки Illest Fatlace Illmotion Decals За Мотор Налепници На Автомобили

DEN 68.00
DEN 80.64

Од стоката
Во магацинот

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Добивање на другите знае. Тоа е температура отпорни на 300 степени farenheit. Тоа е лесно да се отстранлив во секое време,и тоа е киселина слободни,нема да го оштети вашиот paintwork или остави какви било траги ако отстранети. Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Ве молиме чувајте го сув во рок од 24 часа. Тоа е гарантиран да не згаснат, крек, кора или смалуваат со текот на времето. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Водоотпорен. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Доаѓа со лепило на грбот, само лупам и стап. Ве молиме да користите детергент за чиста и сува површина на целта пред се држиме за тоа. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Боја : Бела. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Време На Испорака :
1. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Оваа налепница е универзална одговара за било автомобили, комбиња или камиони.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
mtsooning
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
J-137
Објектот Должина:
126cm
Објектот Ширина:
62cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Други
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Други
Производи во категоријата