.

.

2017 нови ТАТО Тато Шапка Везени Бејзбол Капа Шапка мажите лето Хип хоп капа капи

2017 нови ТАТО Тато Шапка Везени Бејзбол Капа Шапка мажите лето Хип хоп капа капи

DEN 238.00
DEN 287.04

Од стоката
Во магацинот

Превозот 1)Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно. Порака 1)Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако нареди да оди наопаку, како што мислам дека сите проблеми ќе бидат решени по активна соработка и добра комуникација! 2)Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. 2)ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.
започнете
крајот
Плаќање 1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, и преведување преку банките. Бои Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Големина Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме обратете се на http : //help. 2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено за кина, воздухот mailpost) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Јас ќе обезбеди конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Ali Express,ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Безбол Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
VORON
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
капа мажи
Околу шапка:
55-60 cm
боја:
Црна
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Повик Отворен Спортски Snapback Квалитет:
Висок квалитет капи
Gorra Hombre Година:
2017 Топла продажба Безбол Капи
За сезоната:
пролет,лето,есен,зима
логистика начин:
10 достапни
време на испорака:
7-45 дена,врз основа на начин да одбереш
Производи во категоријата