.

.

За Chevy EPICA 2013-2015 Предната Решетка Околу Часовникот Пред Скари Околу Трим Трки Скари Трим ABS 1pc

За Chevy EPICA 2013-2015 Предната Решетка Околу Часовникот Пред Скари Околу Трим Трки Скари Трим ABS 1pc

DEN 3302.40

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци. Ако имате прашања во врска со царина, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат. ве молиме не го прават цел ако не може да го прифати ова. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати. Превозот : Ние ја испорача стоката до остатокот на светот. Во зависност од вашите потреби,Ние ќе го користиме" Кина Пост Воздух Mail" ,"Кина Пост Воздух Колет", "ЕМС експрес" Или било која друга Курир . за купувачот за испорака на стоката.Ако производот повеќе од должината и тежината на поштата регулатива, ние ќе го користиме "Кина Пост Воздух Колет" или "ЕМС експрес". Или било кој други Курир АМБЛЕМ НЕ се ВКЛУЧЕНИ. Треба АМБЛЕМ, ве Молиме оставете порака линк за да купи, модели и години подоцна. https : //www.aliexpress.com/store/product/Newest-2-Pc-Car-Rear-View-Mirror-Rain-Shade-Flexible-Anti-Rain-Guard-Sun-Shade-Cover/2985026_32809938777.html?spm=2114.12010614.0.0.i O4q Rv
ОДГОВАРА ЗА 2013-2015 Chevy Epica предниот браник grile Под предниот браник решетката

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Дербито Скари
Chevrolet Модел:
Epica
Објектот Должина:
1inch
Бренд Име:
KRZXN
Име На Модел:
OLS
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
2013-2015
Epica-Година:
2011
Материјал Тип:
ABS
Објектот Висина:
1inch
Производи во категоријата