.

.

За LG X MAX Случај прекривачот СТП Кожа Ретро Лудиот Коњ Шема Coque capinha Паричникот Стојат Телефон Кеси fundas За LG К3 2017

За LG X MAX Случај прекривачот СТП Кожа Ретро Лудиот Коњ Шема Coque capinha Паричникот Стојат Телефон Кеси

DEN 198.00
DEN 233.28

Од стоката
Во магацинот

Вашето разбирање и соработка, е високо ценета. По 2 месеци на купување, купувачот треба да се обрне 2 начини на превозот на трошоците и другите давачки кои може да генерирани. Повратни информации : 1. Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите повратни информации е многу важно за нас. Ако сакате да се вратите на вашите купени предмети за поправка/замена/наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да го испрати назад. Ве молиме Contanc на нас кога ќе го добиете проблем на транспорт на владата и време : 1.производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" И "Продавачот Shiooing Метод",кој не може да биде песна откако пратката лево Кина. Цените во нашата онлајн продавница не содржат било кој данок, царина или други давачки, купувачот треба да ги знаат своите увозни регулативи. Ние нудиме бесплатно reparing услуга во рок од 1 година по датумот на купувањето. Фотографиите прикажуваат на нашите продавница е само за илустрација цел само. Pls проверете со вашиот царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Ако не го добиете вашиот цел на време, pls контактирајте со нас прв и дозволете ни да ви помогне да го направите истрагата. За првите 2 месеци, ние ќе плати еден начин превозот цена од Кина на купувачот. Ние сме спремни да го реши секој проблем вклучувајќи неисправни предмети или исчезнати предмети, но ве молиме ни e-mail за наплата или замена.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
За LG X MAX, За LG К3 2017
Големина:
16*8*2
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична
Карактеристики:
Лудиот Коњ Кожата Прекривачот Стојат Паричникот Кожа Случај
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Бренд:
LG
Бренд Име:
LUOSHUYAN
SKU:
DKS221
Comptible Модел:
за LG К3 2017
статус:
во парк
боја:
Црна, Бела, Црвена, Небото Сино, Се Зголеми Црвена, Розова, Кафена, Зелена
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
Трговија на големо поддршка
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Ретро Лудиот Коњ Шема СТП Кожен Паричник Случај
Број На Модел На:
За LG X max
Производи во категоријата