.

.

Возљубени Ангел четири сезони принцеза двоен слој здолништа Деца бебе девојка здолниште Тинејџер партија здолништа Деца ТУТУ здолниште 1 - y 16

Возљубени Ангел четири сезони принцеза двоен слој здолништа Деца бебе девојка здолниште Тинејџер партија здолништа

DEN 312.00
DEN 438.72

Од стоката
Во магацинот

Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена откако сте го добиле. Нашите norml бизнис час е од понеделник до петок во 9 ЧАСОТ за да 6ЧАСОТ Пекинг Време.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Возљубени Ангел четири сезони принцеза двоен слој здолништа Деца бебе девојка здолниште Тинејџер партија здолништа Деца ТУТУ здолниште 1 - y 16
Answer : ___________________________ Note : 1 ве Молиме погледнете големината, купи со претпазливост, ви благодариме 2 Прирачник за мерење може да биде 1-2cm отстапување 3 бојата на објектот може да биде малку посветли или потемни отколку слики Пакување : 1 Pcs Висок Квалитет Здолниште Плаќање : прифаќаме само Alipay(Зачувам) .Тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата. За Нас Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или netural повратни информации,ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ве молиме да ни остават позитивен коментар и 5 star рејтинг ако се задоволни со нашите производи и услуги.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,со цел да квалитет за враќање на пари или размена на стоки. Ве молиме проверете со вашиот земјата'scustoms канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Купувачи се одговорни за сите се враќаат трошоците за превозот под никакви околности.

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 14T, 15T, 16T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
Возљубени Ангел
Декорација:
Шема
Број На Модел На:
JJQQ035
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Бал
Шаблон Тип:
Печати
Производи во категоријата