.

.

WT-B353 трговија на Големо Сопствени Нови Пристигна Природни Cowrie Школка Ресни Нараквица Со Прилагодлива Големина За Целосна Златна Боја Pendant

WT-B353 трговија на Големо Сопствени Нови Пристигна Природни Cowrie Школка Ресни Нараквица Со Прилагодлива

DEN 1296.00

Од стоката
Во магацинот


WT-B353 трговија на Големо Сопствени Нови Пристигна Природни Cowrie Школка Ресни Нараквица Со Прилагодлива Големина За Целосна Златна Боја Pendant
Јас tem Код :
WT-B353
Материјал :
Природни Cowrie Школка
должина :
прилагодливи;Cowrie за 18mm
Количина :
5pcs/многу,ако цел еден многу и ќе добиете 5 парчиња.
Заврши :
црна пиштол/gold/ розово злато/сребрена позлатен
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Повеќе Нараквици
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Таа е поголема од информацијата

Должина:
Adjustable
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Школка
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WT-B353
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Затворач Тип:
прилагодете
Функција:
Никој
Метали Тип:
Злато Позлатен
Производи во категоријата