.

.

2018 Јапонски Teapot Леано Железо Чај Тава Поставете Tetsubin Литургија 1200ml Кунг Фу Кинески Кунг Фу Вриење Вода Drinkware Алатки Автентични

2018 Јапонски Teapot Леано Железо Чај Тава Поставете Tetsubin Литургија 1200ml Кунг Фу Кинески Кунг Фу Вриење

DEN 3744.00
DEN 4511.04

Од стоката
Во магацинот


Спецификација : - Должина на : 22 см - Висина : 6cm - Дијаметар : 9cm - Материјал : Леано Железо - Капацитет : 1200ml - Тежина : 1900g Пакетот вклучува : - 1 X Леано Железо Teapot

Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
1.2 L
Материјал:
Метал
Бренд Име:
XINCI
Капацитет:
1.2 L
Производи во категоријата