.

.

Жените се Облекуваат Лето 2018 Кратко Sleeve Sundress Сина Боја Шарени Т Кошула Off-рамо Флорални Везови Секси Плажа Облечи

Жените се Облекуваат Лето 2018 Кратко Sleeve Sundress Сина Боја Шарени Т Кошула Off-рамо Флорални Везови Секси

DEN 325.00
DEN 422.88

Од стоката
Во магацинот


Сина Шарени т кошула лето се Облекуваат Жените Исклучување на Рамо Флорални Везови Секси Плажа Midi Фустан Sundress
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!!
Материјал : Полиестер,Памук
Ознака Големина : S, M, L, , за следниве оглас, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Тагови/Нема. биста половината должина на ракав
S 100cm/39.3" 65-109cm/25.6-42.9" 34cm/13.4" 92cm/36.2"
М 104cm/40.9" 66-110cm/26.0-43.3" 35cm/13.8" 93cm/36.6"
L 108cm/42.5" 67-111cm/26.4-43.7" 36cm/14.2" 94cm/37.0"
Пакет се вклучени : 1x жените 's фустан
'

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Деколте:
Slash вратот
Бренд Име:
Liva девојка
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
Жените Се Облекуваат Летото 2017
Материјал:
Памук,Полиестер
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Производи во категоријата