.

.

Jzhifiyer femme шарм bandana накит pendant shawl echarpe памук, лен бохемија шамија жените foulard pashmina hijab луксузни трици

Jzhifiyer femme шарм bandana накит pendant shawl echarpe памук, лен бохемија шамија жените foulard pashmina

DEN 575.52

Од стоката
Во магацинот


Jzhifiyer femme шарм bandana накит pendant shawl echarpe памук, лен бохемија шамија жените foulard pashmina hijab луксузен бренд

Таа е поголема од информацијата

Големина:
90x200cm
Тип На Објект:
Марами
Материјал:
Лен,Памук,Полиестер
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
LD2017-9
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
jzhifiyer
Марами Должина:
>175cm
боја:
ЦРВЕНО ВИНО ЦРВЕНО,ЖОЛТО, сино езеро, виолетова, црна, зелена, сива,сина, морнарица
Големина:
90x200cm
Тежина:
160g по pc
Материјал:
памук+лен
дизајн:
Pendant
Пакување:
1pc по oppbag,
Карактер:
рака јазол tassel
pendant дизајн:
шарм сини кристал камен
Производи во категоријата