.

.

1 Сет на ДНК, Ѓердан И Earring Накит Сетови,Панк Стил Биологија Наука Тематските ДНК Earring И Ѓердан Жени, Девојки Подарок

1 Сет на ДНК, Ѓердан И Earring Накит Сетови,Панк Стил Биологија Наука Тематските ДНК Earring И Ѓердан Жени,

DEN 135.00
DEN 143.52

Од стоката
Во магацинот


1.Материјал : Сребрен
2.Ѓердан Синџир должина : 45см,ѓердан pendant големина : 7mm*33mm.
3.Earring големина : 5mm*18mm
4.Вкупната тежина : 6g
5. Пакување : 1 buc во polybag
6.Сребро,Злато боја
7.Најдобри Роденденски Подарок за вашата Љубов или Пријател
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек(5 Ѕвезди), ако сте задоволни со вашиот производи и услуги Од нашиот.
Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или Негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да ве остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодариме
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 ѓердан,1 пар earring
Број На Модел На:
ДНК сет
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите',Жени,Мажи,Унисекс
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
EVERFAST
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Накит Сетови
Материјал:
Бакар
Обрачот Earring:
деца накит
гроздобер накит сетови:
обетки за жени
златен ѓердан сет:
накит сет
бижутерија:
Сребро злато боја накит сет
индискиот накит:
Мода,Чешка
биологија:
ДНК сет
поставете накит:
бижутерија
ѓердан и earring сет:
Жените Накит Сет
Производи во категоријата