.

.

трговија на големо 50pcs 100ml бел круг во облик на dropper шише , празна бела боја 100 ml стакло dropper сад за етерично масло

трговија на големо 50pcs 100ml бел круг во облик на dropper шише , празна бела боја 100 ml стакло dropper сад

DEN 3242.00
DEN 3412.80

Од стоката
Во магацинот

Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.Име : dropper шише Шише : тркалезна форма,бела Dropper капа : пластика бела Pilfer Доказ Капа Капацитет : 100ml Материјал : стакло Употреба : етерично масло сад Печати : Ние би можеле цел свила печатење/бронзирање/сребрена ако повеќе од 1000 парчиња,pls контакт со нас за цената и детали. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Очекуваат за вашето барање!.
Фото Шоу
А. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Производи во категоријата