.

.

мини 8x7m шири крила белата сова модел,полиетиленски&furs симулација вечер сова занаетите дома декорација играчка подарок a1779

мини 8x7m шири крила белата сова модел,полиетиленски&furs симулација вечер сова занаетите дома декорација играчка

DEN 354.00
DEN 420.96

Од стоката
Во магацинот


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www.aliexpress.com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура пластични садови надвор структура furs вистински објект слики во прилог , се следниве :

Таа е поголема од информацијата

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата