.

.

3мм месо тело 600 Ронки Sintered Дијамант Мелење Главата Најдобрите Ронки Дијамант Стакло, Керамика и Жад Фино Полирање Алатка Sintered Burs

3мм месо тело 600 Ронки Sintered Дијамант Мелење Главата Најдобрите Ронки Дијамант Стакло, Керамика и Жад Фино

DEN 623.04

Од стоката
Во магацинот


Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Вистински мерења на облека може да се разликуваат од 1cm до 3cm поради различни количина на ткаенина се водат кога мерење. Вашата исплата е безбедно со Ali Express, како што се одржа во Зачувам сметка додека цел е доставен до вас. (2018/1/24 - 2018/3/5) Сите фабрики и шпедиција ќе имаат подолг одмор во текот на овој период. Ве молиме не ставајте цел, ако се има предвид одложување на превозот.
Кинеската Нова Година Празник Известување ! ! ! ! ! ! Почитувани Купувачи, Ние ќе го запре превозот од 24-ти јануари, 2018 до 5 Март, 2018. Откако пакетот ќе биде прифатен од страна на вашиот земји поштенска услуга, детали, исто така, ќе бидат прикажани на вашата земји локални поштенски следење на веб-сајтот. На пратката не можат да бидат испорачани ако полно име не се прикажува, и превозот ќе биде одложен ако адреса не е на англиски јазик.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Број 1, Број 2 Број 3 Број 4 Број 5 Број 6, Број 7, Број 8, Број 9, Број 10
Број На Модел На:
Моќ Алатка Додатоци
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
FGHGF
Производи во категоријата