.

.

Десктоп КОМПЈУТЕР 16MM LED Метал Копчето Четири Нозе Ресетирате Почнете да го Рестартирате Водоотпорен Кабел за Префрлување на Компјутерски Кабли Конектори

Десктоп КОМПЈУТЕР 16MM LED Метал Копчето Четири Нозе Ресетирате Почнете да го Рестартирате Водоотпорен Кабел

DEN 481.00
DEN 594.24

Од стоката
Во магацинот


Десктоп КОМПЈУТЕР 16 MM LED Метал Копчето Четири Нозе Ресетирате Почнете да го Рестартирате Водоотпорен Кабел за Префрлување на Компјутерски Кабли Конектори
Компјутер домаќин прекинувач, reset (switch, сина и зелена линија за префрлање LED светло линија, црвена и црна линија за префрлување напојување стартување линија

Таа е поголема од информацијата

Должина на кабел:
55 см
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Esloth
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
v12
Производи Статус:
Акции
Тип На Производ:
вклучете копчето
4 Метри reset:
Компатибилен
Применливи Опсегот:
Десктоп КОМПЈУТЕР,Компјутери, Автомобили
Водоотпорен:
Y
Напон:
12V
Дупка Со Дијаметар Од:
16mm
Линија Должина:
55 см
Производи во категоријата