.

.

Автомобил-Стил, нема Сигнал со LED Декоративни Случај За Nissan Qashqai Teana X-Trail Livina Sylphy Tiida Сончево Март Murano

Автомобил-Стил, нема Сигнал со LED Декоративни Случај За Nissan Qashqai Teana X-Trail Livina Sylphy Tiida Сончево

DEN 228.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот

Ова е декорација дел на вашиот автомобил,дозволете му на вашиот автомобил повеќе брилијантен.Спецификации : Забелешка :
-овој објект нема антена сигнал без било каква функција Нема Прием Функција, за декорација цел само . Нормално превозот време за многу земја е 25 - 45 работни дена( Русија Аргентина 45-70 работни дена и Бразил 70-90 работни дена) 5)На Aliexpress само околу 25 Земји би можеле да одберете превозот на "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"или "Posti Финска Економија", тоа е бесплатен превозот но без следење на информации.
Инсталација метод : донесе водоотпорен лента, едноставно ставете во телото.Димензии (Прибл. ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот .Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2. Не миење на возилото во три дена.Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно за Инсталација Без Дупчење Бара Штета 2. Тоа е ноќта на сообраќај на возилото, декорација за да го разубават вашиот автомобил.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние не може да гарантира пристигнување време.Стил : Ајкула перка(Ајкула перки, рационализација дизајн го прави автомобилот поубаво.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Материјал : висок квалитет ABS Лак Пакет се Вклучени : 1pc само -.кога возилото, пред вратата лист може да се сретне ветрот, пак, доведе до внатрешни метал серпентина моќ, LED боја на светлина е светла, не треба батерии, повеќе се излади во текот на ноќта о! Дизајн на екстериерот не видите дарежлив, ветер управувано моќ, без жици, лесно да го инсталирате (со две-страна лепак, лепак), супер осветленост LED, 100% водоотпорни, посигурни и практична
Правец на светлина, не треба енергија.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Ширина:
6.3cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Висина:
6cm
Специјални Функции:
Декоративни
Име На Модел:
FNSYZ32
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Emaicoca
Модел Година:
сите
Објектот Тежина:
0.12kg
Автомобил модел:
Универзална
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
ABS
Производи во категоријата