.

.

5pcs/set Висок Квалитет на Титаниум Ti Оценка 5 GR5 Метални Прачки Стап Бар Вратило 3мм*25cm За Индустрија Алатка

5pcs/set Висок Квалитет на Титаниум Ti Оценка 5 GR5 Метални Прачки Стап Бар Вратило 3мм*25cm За Индустрија

DEN 135.00
DEN 224.64

Од стоката
Во магацинот

3мм
Боја : како на сликата покажува
Количина : 5pcs
Отпорност на корозија, Добра отпорност на топлина
Титаниум алуминиумски карактеристики : мала густина (4.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.5 kg / m3), висока точка на топење (1660 ℃), висока отпорност на корозија, висока цврстина, добри пластичност
Примена : воздухопловството, aerospace, хемиски, изградба на бродови и други индустрии широко се користи за производство, снабдување на гасната турбина компоненти.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Пакет се вклучени :
5pcs x титаниум метални прачки
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст. 250mm/10inch
Дијаметар : прибл.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
BI0002531
Спецификација :
Бренд нови
Тип : титаниум прачки
Должина : околу.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Таа е поголема од информацијата

is_customized:
No
Бренд Име:
Mayitr
Тип:
Други
Број На Модел На:
Титаниум Род
Производи во категоријата