.

.

За KAWASAKI NINJA 250R 300 400 650 1000 2011- Мотоцикл Задните Пак Сигналот Индикатор Светлото Blinker Крушка Светилка

За KAWASAKI NINJA 250R 300 400 650 1000 2011- Мотоцикл Задните Пак Сигналот Индикатор Светлото Blinker

DEN 1055.52

Од стоката
Во магацинот

Мотоцикл Пак Сигнал Светлина, Крушка Светилка -Резервни 100% Нов -Материјал : објективот материјал : Акрилик светилка stand материјал : ABS зголемената стапка Butyraldehyde -Светло wattage : 12 V / 10 W -Позиција : Задни-кабел должина : 55мм (вклучува приклучок) -доколку пронајдете го приклучокот не't одговара тоа, ве молиме Рачно да се поврзете на кабли. -Светла Боја : Жолто -Леќа Боја : Чад/Жолто/Јасна-Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет-Објектот е лесно да се инсталира без инструкции -Quatity : 1 пар
Fitment : KAWASAKI NINJA 250 R 2013-2015 KAWASAKI NINJA 300 2013-2016 KAWASAKI NINJA 400 2010-2016 KAWASAKI NINJA 650 2012-2016 KAWASAKI NINJA 1000 2011-2016 ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
ДИВЈАК
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Објектот Должина:
15.5 inch
Објектот Висина:
4 inch
Специјални Функции:
Пак Сигналот Индикатор Светлина
Име На Модел:
TL1429019-1
Објектот Тежина:
300 g
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
7 inch
Производи во категоријата