.

.

Наруто Hinata Куќа Фантастична Ying Јанг Pendant Taiji Bagua Шарм Таи Чи Дијаграм Ѓердан Кина Култура Накит

Наруто Hinata Куќа Фантастична Ying Јанг Pendant Taiji Bagua Шарм Таи Чи Дијаграм Ѓердан Кина Култура Накит

DEN 84.00
DEN 88.80

Од стоката
Во магацинот


Главната Категорија
[] [] [] [] [] [] 1 : 15% попуст по проследено со нас. Можете да најдете некои промоции на 5% попуст од clilk на [ ]! попуст ќе стане 15% откако ќе кликнете на [] на Врвот. 2 : С ulfill наредби на дневна основа од страна на Aliexpress превозот. Земете Aliexpress Saver/Standard/Премиум превозот, така што ние сме во можност да испратите вашата нарачка за дневна основа P. S : Dropshipping ве Молиме [] може да се најдат на производи во поевтина цена, Но само Aliexpress превозот и Epacket е на располагање како превозот метод.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
FESTWARE
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Етнички
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
FXA1076
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
3.1 cm
Функција:
Аларм Часовник,Потсетник Порака
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Производи во категоријата