.

.

Доза Колектор Вакум Тркач Електромагнетниот Вентил ОЕМ K5T46597 За Mazda 3 5 6 CX-7 .

Доза Колектор Вакум Тркач Електромагнетниот Вентил ОЕМ K5T46597 За Mazda 3 5 6 CX-7 .

DEN 1032.00

Од стоката
Во магацинот


Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа.
Превозот Време
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).
Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување.
Враќање / Поврат Не Се Вклучени
Испорака такси нема да бидат вратени.
Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба.
Гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !
Доза Колектор Вакум Тркач Електромагнетниот Вентил ОЕМ K5 T46597 За Mazda 3 5 6 CX-7
Автомобил ДОЗА ЦЕЛА ТРКАЧ Електромагнетниот Вентил Вакуум Електромагнетниот
За Mazda :
за Mazda CX-7 , , за Mazda за Mazda 3 , , , , , , , , , за Mazda за Mazda 5 , одговара за Mazda Mazda 6
, , , ,
Превозот Услови
Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .
Превозот Метод
Сите предмети ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас
Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување враќа
Гаранција
Гаранција : 1 година само за нови Делови не се КОРИСТИ за
Клиентите Задоволителна
Answer : ___________________________ Note :
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Таа е поголема од информацијата

Производителот Дел Број:
K5T46597
Поставување на Возило:
K5T46597
Објектот Тежина:
1.0
Другиот Дел Број:
K5T46597
Специјални Функции:
K5T46597
Објектот Ширина:
10
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Објектот Должина:
10
Земја/Регион на Производство:
K5T46597
Осветленост Дел Број:
K5T46597
Материјал Тип:
K5T46597
Бренд Име:
J&R
Објектот Висина:
10
Производи во категоријата