.

.

Висок Квалитет NP03LP Проектор Светилка со Станбен За NEC NP60/ NP61/ NP62/ NP63/ NP64 Проектори со 180 дена Гаранција

Висок Квалитет NP03LP Проектор Светилка со Станбен За NEC NP60/ NP61/ NP62/ NP63/ NP64 Проектори со 180 дена

DEN 1583.52

Од стоката
Во магацинот


Опис :
1.Дел No : NP03 LP
2. Тип : Компатибилни Светилка со Домување
3. Време на испорака : рок од 2-3 дена
4. Минимална Цел Количество : 1 парче
5. Пакување Детали : Мека Пена со двоен картонска кутија
6. Фабриката Директно да го Продаде, Најдобра Цена со Висока осветленост
7.Квалитетот на светилка имаат строги тестирани пред превозот
На NP03 LP е наменет како замена за употреба во NEC бренд проектори и
е замена светилки за алтернативни модели за проектирање наведени подолу :
За NEC NP60/ NP61/ NP62/ NP63/ NP64 Проектори
Добредојдовте да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи,Ние ќе ви испратиме повеќе детали за тоа.
Производ Слики :
Ви благодариме за вашата посета нашата продавница & уживаат во Превозот!

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
NP03LP
производител:
DLAMPS
Компатибилен со:
NEC NP60/ NP61/ NP62/ NP63/ NP64 Проектори
Состојба:
100% НОВИ Светилка Со Домување
Гаранција:
180 дена
Производи во категоријата