.

.

Нови 2018 Маскирани Момчиња Фармерки Вест Деца Тексас Ракави Outerwear Комбинација Пролет Момчиња И Девојки Тексас Вест Јакни За 2-10Y

Нови 2018 Маскирани Момчиња Фармерки Вест Деца Тексас Ракави Outerwear Комбинација Пролет Момчиња И Девојки

DEN 966.00
DEN 1323.84

Од стоката
Во магацинот


јакни за девојки @ јакна девојка @ деца јакни за девојки @ деца јакни @ деца кожна јакна @ пролет јакна девојки деца
Нови 2017 Маскирани Момчиња Фармерки Вест Деца Тексас Ракави Outerwear Комбинација Пролет Момчиња И Девојки Тексас Вест Јакни За 2-10 Y
Сина боја пролет момчиња јакни и капут
Големина на 2-10 T детска облека вест
Поради осветлување ефект,се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект. Искрено се надевам дека ќе може да се разбере

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Стил:
Моден
Дебелина:
Nomal
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
T12156
Ткаенина Тип:
Тексас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
детството прекрасна
Облека Должина:
Редовни
боја:
Сино момче девојки жан грб вест
Возраст:
2-10T бебе девојка јакна вест
Сезоната:
пролет, есен
packging:
OPP вреќа
децата јакни:
девојки пролет јакна
Бебето:
детска облека
вест деца:
детето вест
девојки вест:
kdis вест тексас
Девојки Јакни:
Девојчиња Палта
момче јакни и палта:
момче вест
Производи во категоријата