.

.

Планински Велосипед Велосипед вилушка 29er јаглерод влакна вилушка 700c диск кочница заострените 15mm Цврсти вилушка јаглерод 29 mtb велосипед велосипед Додатоци

Планински Велосипед Велосипед вилушка 29er јаглерод влакна вилушка 700c диск кочница заострените 15mm Цврсти

DEN 4145.00
DEN 5920.80

Од стоката
Во магацинот


Почитувани купувачи, Добредојдовте на Удар официјалната продавница во Aliexpress! Ние сме производител и се на оваа линија за 9 години. Нашите главни производи има јаглерод рамка, јаглерод тркала, јаглерод handlebar, јаглерод матични, јаглерод седло и др. Имаме доволно искуство да се направи најдобар квалитет на производот и најдобра услуга на клиентите. Земете цел во оваа продавница можат да се добие фабрика трговија на големо цена. Отсече middleman да се добие најдобрата цена на пазарот и врвен квалитет! Сите производи има 2 години гаранција! Ви благодариме за довербата и поддршката! Тридент Удар Спортска Опрема КОПРОДУКЦИИ,LTD Име : Целосна јаглерод 29er Јаглерод MTB Вилушка Модел : TRS-MFF02 Бренд : Удар Материјал : Целосна Јаглерод Боја:сите црна Осипување : 100x15mm Ткаат : 3k/UD Завршувањето на : Сјајни/Мат Заострените: 1-1/8"-1-1/2" Кочница : 160mm Диск Сопирачки, Max Поддршка Кочница 180mm Големина : 29er достапен Стандард : Стандард EN 3 K Matte

Таа е поголема од информацијата

боја:
UD мат 15mm, UD сјајни 15mm, 3k сјајни 15mm, 3k мат 15mm
Бренд Име:
ТРИДЕНТ УДАР
Употреба:
Планински Велосипеди,BMX
Должина На Ножот:
160mm
Големина На Тркало:
29 инчи
Тип:
Пролет Вилушка (Низок степен на пренос Не-амортизацијата)
Матични Големина:
27.2 mm
ОДГОВАРА ЗА:
Диск сопирачки
Број На Модел На:
јаглерод вилушка
Материјал:
Јаглерод Влакна
суспензија:
No
Производи во категоријата