.

.

10pcs/многу 20 x 10мм Був Шарм Антички Сребрен Тон Симпатична Бебе Бувови за diy шарм pendant ѓердан накит додатоци се најде

10pcs/многу 20 x 10мм Був Шарм Антички Сребрен Тон Симпатична Бебе Бувови за diy шарм pendant ѓердан накит

DEN 31.00
DEN 34.08

Од стоката
Во магацинот


10pcs/многу 20 x 10мм Був Шарм Антички Сребрен Тон Симпатична Бебе Бувови за diy шарм pendant ѓердан накит додатоци наоди
Ќе добиете 10 парчиња.
Овие шарм се направени од цинк легура метал кој е доведе и никел слободни. Совршен за приврзоци, обетки, патент повлекува, ознаки и клучните алки!
ЦЕЛОСНА STROE ПОПУСТ ; нарачате повеќе од 2 парчиња ,попуст 5*10 off

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
среќа око
Број На Модел На:
EY691
is_customized:
Yes
Големина:
20mm X 10мм
боја:
антички сребрен
Производи во категоријата