.

.

Нова Европа стил Злато и хром Кујнски мијалник тапа месинг тапа топла и ладна потоне допрете Допрете Вода

Нова Европа стил Злато и хром Кујнски мијалник тапа месинг тапа топла и ладна потоне допрете Допрете Вода

DEN 6132.00
DEN 8760.00

Од стоката
Во магацинот

Нова Европа стил Злато и хром Кујнски мијалник тапа месинг тапа топла и ладна потоне допрете Допрете Вода

Таа е поголема од информацијата

Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Број На Модел На:
QJ-KF5137
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Rotatable Или Не:
Yes
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Спреј Тип:
Никој
is_customized:
Yes
Крај:
Хром&Златна
Производи во категоријата