.

.

DSTE LCD62A Двојна Батерија Полнач со USB Порта за Panasonic CGR-S002E S006E

DSTE LCD62A Двојна Батерија Полнач со USB Порта за Panasonic CGR-S002E S006E

DEN 1199.52

Од стоката
Во магацинот

Dual држачи за дизајн, да го наплаќаат два батеријата во исто време.
(Викенди и државни Празници ќе бидат 48 часа)
Ние Обезбедуваме 1 година гаранција.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m A
USB Излез : 5 V-2100m A
Карактеристики :
1. Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање
* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку порака
* Ние ќе одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
Ако објектот е неисправна, вие само треба контактирајте со нас прв,
потоа се плаќа враќањето пакет превозот надомест,
обележете го вашиот ID во пакетот,
кога ќе го добие го врати објектот,
Ние ќе размена на новиот еден или поправка за вас. Покаже нивото на батеријата, батерија капацитет проценти стапка, полнењето со USB уред.
Секој увоз задолжен или такси се на купувачот одговорност. Компатибилен е распространета двојна полнач, сорти на капацитетите батерии може да биде наполнета во иста камера модел. Враќање Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A
8.
Компатибилен Камера/Видео Камера Модели :
ЗА Panasonic : CGR-S002 E CGR-S006 E
Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата. Услуга На Клиентите
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро
ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО.

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Стандардна Батерија
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
LCD62A
Батеријата Број:
2
Бренд Име:
DSTE
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
Yes
Брзо полнење:
Yes
Производи во категоријата