.

.

50pcs 100G Празни Пластични, Шарени Тегла Контејнери , 100 g Рефил Козметички Крем Лосион тегла, Занает Маст Патување Тестер

50pcs 100G Празни Пластични, Шарени Тегла Контејнери , 100 g Рефил Козметички Крем Лосион тегла, Занает Маст

DEN 2007.00
DEN 2112.48

Од стоката
Во магацинот

благодарам многу за вашата соработка! А. cosmoprof и лична нега индустрии., па ние'ќе изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Очекуваат за вашето барање!
. Ние победивме'т презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот's природата боја. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Материјал : ПП Висина : 50mm Дијаметар : 67mm бела боја/розова/жолта/зелена/јасни Кога ќе го купите овој производи, ве молиме, известете ме боја на капа, ако корисникот не е точка на боја на капа, ние ќе ги испратите по случаен избор. Ние'ќе се обидеме потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
100g
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Производи во категоријата