.

.

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност Пат во Monets Градина на Giverny Масла репродукција страна се насликани

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност Пат во Monets Градина на Giverny Масла репродукција страна се

DEN 4677.00
DEN 5376.00

Од стоката
Во магацинот

Поради скапи превозот цена и да се избегне larege објект оштетени за време на транспортна, прифаќаме само да се водат или рамка за големината која не е поголема од 30x40inches. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Вие исто така може да оди до врвот проверете приложените слики кои во споредба со оригиналниот.Каков вид на плаќање може да се прифати? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Затоа што сите слики се рачно изработени по наредба од нашите уметници,обработка време на вашата цел ќе биде во 15-20 дена.Контактирајте со нас на интернет или да ни пратите пораки за детали. Целосна наплата ќе ви биде испратена по добивме сликарство. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори.Може да ми се врати сликата ако не ми се допаѓа? Да,можете да се вратите на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети ако не сте задоволни со квалитетот. Ве молиме бидете сигурни дека враќањето е во силна пакување.Како се сликите спакувани? За платно уметност,сите слики ќе се расукува и се одликува со силна ПВЦ цевка внатре и меур пластика надвор. 100% Пари гаранција за да се Гарантира. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака. Ни веруваат, ќе најдат тие се повеќе убави кога ќе ја добиете вистинската слика : )
Маслото Често Поставувани Прашања : 1. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Ако вашата цел е итна,можеби за chirstmas или Подарок,ве молиме означете ја вашата очекуваат доби датум,ние ќе се обидеме потрудиме да ги организираме побрзо превозот.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
24 X 24, 30 X 30, 36 X 36, 40 X 40, 48 X 48, 60 X 60
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
18210
M:
M2
Производи во категоријата