.

.

HENGJIA 1PC 8.5 CM 7.2 G Pesca monnow Риболов Намамат Тешко Мамка pesca peche риболов Справи isca вештачки риболов Wobbler Пливаат мамка

HENGJIA 1PC 8.5 CM 7.2 G Pesca monnow Риболов Намамат Тешко Мамка pesca peche риболов Справи isca вештачки

DEN 48.00
DEN 59.52

Од стоката
Во магацинот


Карактеристика : Тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Се врати и враќање : Ако има било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. Светли бои за да привлечат големи риби.Имаме нашата фабрика,и голем број на производи на залиха, Нашата компанија се наоѓа во шангај, Кина,па ние може да превозот брзо. Генерално превозот времето е помеѓу 7-60 дена . Благодарам многу за вашето разбирање. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Лесен за употреба поради правилна комбинација на тетеравење и валање. ве молиме почекајте со трпение и ве молиме да не се отвори спорот. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Бас мамки во плитки вода. Најмногу време ние ќе превозот од Кина Пост Воздух Mail, Превозот преку EMS,DHL ТНТ или FEDex се исто така avaliable ако вашата цел е над 2kg . За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики. Ве молиме да се Грижи За се Справи со Тоа се Задржи Надвор Од Децата се Постигне. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.Ви благодариме! Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Answer : ___________________________ Note : Нови Доаѓањето На Јадицата Е Исклучително Остар. Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено.

Таа е поголема од информацијата

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
MI034
Бренд Име:
HENGJIA
Продажбата на моделот:
микс цел
кука:
6# висока јаглероден челик куките
Количина:
1pc
Нуркање длабочина:
0.6-1.8 M
Тежина:
7.2 g
Должина:
8.5 cm
Материјал:
тешко ABS пластика мамка
Производи во категоријата