.

.

Ново гигант отворено гумени фудбал стрела одбор

Ново гигант отворено гумени фудбал стрела одбор

DEN 38258.00
DEN 40272.00

Од стоката
Во магацинот

Ние може да се направи производ според вашите потреби и барања, како што се големина, боја, дизајн, и вашето лого. Можеме ли да ја промените големината и бојата врз основа на оригиналната?
Со големина и боја може да се менува во зависност од вашите барања.
Име на производ Ново гигант отворено гумени фудбал стрела одбор Изглед Како слики или customizede Боја Може да се прилагоди MOQ 1 BUC Материјал Високо квалитетни ПВЦ meterial која е оган retardant и водоотпорен Карактеристики Оган-Доказ; Serurity-Гаранција; Трајни Техника Двојно-трокреветна бод насекаде плус екстра засилувања од ПВЦ ленти за Сертификација CE, УЛ, SGS, Ro Hs, EN71, EN14960 Гумени време Помалку од 5 минути ОЕМ Да начин на Плаќање T/T , Western Union , Трговија уверување или Money Gram Пакет ПВЦ церада пакување торба за производот и картон за компресор/воздушна пумпа Додатоци УЛ/CE одобрено компресор/воздушна пумпа,печ колекции,инструкции Превозот метод Со море или од воздухот или од Експрес Испорака време 7-15 работни дена (според вашата нарачка количина) Користење на опсег Партија, воден парк, зоолошката градина, во јавноста, имот, дворот итн.
Сертификација
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Може да го имам моето лого или дизајн за производи?
Да, ние може да ги испечатите вашите логоа на, и ако вашиот логоа не се доста комплицирано, логото за печатење ќе биде слободен за полнење
4. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете повеќе информации за промени inflatables. Можете да ни испратите вашиот сопствен дизајн фотографии со детали барања, а потоа ние ќе ви испратиме цртежи за потврда пред да се креира производство. Нашите материјал е вода-доказ и олово-слободни.
ви благодарам многу .
важни информации :
различни држави ,на различни порта ,различни порта трошоци (околу 300-1000 USD)
па пред вашата нарачка , ве молиме проверете со мене .

Таа е поголема од информацијата

Возраст:
>8 Години
Материјал:
Гумени Игралиште,ПВЦ
Тип:
Игралиште За Деца
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DINGYURUI
Број На Модел На:
XZ-S-08
категорија:
Игра
Име:
Ново гигант отворено гумени фудбал стрела одбор
Големина:
Може да биде прилагодено
боја:
можете да изберете како
логото:
може да се печати
сертификација:
компресор
Гаранција:
3year
Материјал:
ПВЦ
MOQ :
1pcs
категорија:
Ново гигант отворено гумени фудбал стрела одбор
компресор:
бесплатни компресор
Производи во категоријата