.

.

JSTOP 5pcs/set Класичен Elysee доведоа автомобил читање светилка 12V canbus Багажникот светла festoon c5w 36mm led Купола светилки T10 w5w читање Светлина

JSTOP 5pcs/set Класичен Elysee доведоа автомобил читање светилка 12V canbus Багажникот светла festoon c5w 36mm

DEN 689.00
DEN 931.20

Од стоката
Во магацинот

Па вашите позитивни повратни информации е многу, многу важно за нас.
* Купувачот треба да се плаќаат увозни давачки и царинската наплаќаат доколку постои каква било.
* Купувачот треба да го плати превозот надомест за враќање во секоја ситуација, освен нашите грешки. Но, ве молам не само да го оценувате ни негативни / неутрален повратни информации. * Може да се плати со Money Bookers, Виза, Мастеркард, QIWI и банкарски трансфер.
* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време).

Таа е поголема од информацијата

Емитуваат Боја:
Кристално Сина, Бела, Топло Бела
Бренд Име:
JSTOP
Wattage:
1.6W
Температура На Боја:
6000K
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
0.05KG
Име На Модел:
JST10WG-15SMD-4014
Тип На Објект:
Светлата За Читање
Lumens:
200-300lm
Тип На Светилка:
LED светлата за читање
боја:
бело / црвено / bule /Кристално сино /топло бела
Извор На Светлина:
4014SMD
Сет:
5pcs
Работен век:
50000 часа
Грло:
t10 w5w 194
Напон:
12VAC
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
Производи во категоријата