.

.

Долго Планината 1 1/4 Бар Автопат Нога Штипки подложка за нозе За Харли Електра Роуд Кинг Стрит Глајд Хонда VT600 VT750 VT1100 VT1300

Долго Планината 1 1/4 Бар Автопат Нога Штипки подложка за нозе За Харли Електра Роуд Кинг Стрит Глајд Хонда

DEN 4286.00
DEN 4560.00

Од стоката
Во магацинот


Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Вие се согласувате да се плати за враќање превозот, сепак, ние сме мило вашиот поштенски надомест за верификација на неуспех.
Ако го промените вашиот ум, ние сме среќни да го вратат на цената на производот, доколку предметот се враќа неотворена.
Овласти
Во случај да треба да се врати на објектот, ве молиме ни e-mail на авторизациски код.
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, Moneybookers, Western Union. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Во случај на исчезнати делови, ве молиме да не известите на истиот ден ќе добиете производот.
Карактеристики :
Состојба : Резервни 100% Сосема Нов
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висок квалитет на метал и Гума
Боја : два боја на располагање, ве молиме изберете боја ви се допаѓа
Fitment :
Одговара За сите модели со 1-1/4 " Мотор Стражари
Пакетот Вклучува :
1 пар Нога Штипки (Лево и Десно)
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
како опис
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
XF210314-E, XF210314-Б
Производи во категоријата