.

.

32pcs Високо Квалитетна Професионална Природни Домот Comestic Четки Мека Персија Волна Специфична Функција шминка Четки Алатки Сет

32pcs Високо Квалитетна Професионална Природни Домот Comestic Четки Мека Персија Волна Специфична Функција

DEN 979.00
DEN 1152.00

Од стоката
Во магацинот

Се комбинираат со Персија волна и волнени.4 lb
Направен од Висок Квалитет на персискиот волна
Големина на Четки : околу 17 см ~ 21cm / 6. Богата со волна, мека и мазна коса, заврши конфигурација, боја, достоинствени и великодушни.2 lb
Пакет Тежина : 600g /1. Против алергија, не недоделкан твоето лице и нуу < / i > губење на косата.Топ избор на парична казна четка волна.
Детали За Производот :
Нето Тежина : 510 g /1.Бреза дрво се справи, алуминиумска цевка четка, да обезбеди подобро чувство отколку нормално се справува. Ултра меки влакна има добра адхезија на прашина.5in(L)
Слика :
.
32pcs Високо Квалитетна Професионална Природни Домот Comestic Четки Мека Персија Ву l шминка Четки Алатки Поставите Специфични Лице Око Устата Четки
Карактеристики На Производот :
1.7 во ~ 8in
Шминка Четки Вклучуваат : Прав, Руменило, сенката за Очи, Апликација Четки
Торба Валани-up големина : 14cm(W) x 24cm(L) 5. Четка пакет е направен на СТП материјал, Завој Стил, Чиста рачно изработени, меки и удобни, издржливи.Тоа е добар избор за шминка почетници и убавина луѓе да се направи до
32 Четки се вклучени :
-Голема Сектор Четка -Целосна Покриеност Лицето Четка -Bronzer Четка
-Лицето Blender Четка -Агол Лице Сенка Четка -Четка За Руменило
-Фондацијата Четка -Сенката За Очи Четка 1# -Сенката За Очи Четка 2#
-Сенката За Очи Четка 3# -Сенката За Очи Четка 4# -Агол Сенката За Очи Четка 1
-Агол Сенката За Очи Четка 2 -Агол Сенката За Очи Четка 3 -Мал Авион Четка
-Голема Рамната Четка -Concealer Четка -Оптоварување Четка
-Се Допре До Четка -Крем Сенка Четка -Concealer Меша Четка
-Усна Четка -Око Definer Четка -Веѓа Четка
-Сектор Четка Сунѓерот Око дупка со Четка -Око лагер Четка
-Ултра парична Казна Eyeliner Четка -Eyelash Четка -Веѓа чешел
Мека Пенливата-како професионални кеси вклучени.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
Elysaid
Број На Модел На:
Hj0132001-1
Материјал:
дрво & волна
Ефект:
Убавина
Производи во категоријата