.

.

Домашно милениче Ветеринарни Услуги Ѕид Decal Специјален Дизајн Модерно Pet Shop Прозорец Винил Ѕид Налепници Медицина Болница Клиника DIY SY55

Домашно милениче Ветеринарни Услуги Ѕид Decal Специјален Дизајн Модерно Pet Shop Прозорец Винил Ѕид Налепници

DEN 292.00
DEN 379.20

Од стоката
Во магацинот

Производ Inforamtion : Број : SY55 Големина S : 39x42cm M : 53x57cm L : 57x61cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Таа е поголема од информацијата

боја:
H601 бела, H627 Сива, друга боја избор
Големина:
39x42cm, 57x61cm, 53x57cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Стил:
Креативните
Класификација:
За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Број На Модел На:
SY55
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Производи во категоријата