.

.

3ets/многу микс боја на стакло шишенцето pendant со двојно чипка фах метал капа стакло свет меур стакло кои сакаат шише стаклена купола маска

3ets/многу микс боја на стакло шишенцето pendant со двојно чипка фах метал капа стакло свет меур стакло кои

DEN 228.00
DEN 240.00

Од стоката
Во магацинот

diy со себе
ние сме продавница веб-страница :
други стил на еден сакате .
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union . ние ќе бидеме секогаш подготвени. ако сакате . Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор
. Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered. можете да добиете не заврши производи .затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате .
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL.
метал : стакло
DIY треба лепак
големина на топка : 25мм*15mm
3ets/многу.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел.
повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
политика на враќање :
Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена. Ние ќе бидеме со вас за да ви помогнат да се реши проблемот.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL.
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
25мм*15mm
Материјал:
Стакло
Производи во категоријата