.

.

3Pcs/многу DVISI1.2Ah LI-50B LI 50B LI50B Камера Батеријата за Олимп LI-50B LI 50B LI50B за Pentax Д-LI92 XZ-1 СП-800UZ SZ-30MR

3Pcs/многу DVISI1.2Ah LI-50B LI 50B LI50B Камера Батеријата за Олимп LI-50B LI 50B LI50B за Pentax Д-LI92 XZ-1

DEN 485.00
DEN 682.56

Од стоката
Во магацинот

Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. ДОБРЕДОЈДЕ. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме.3 Pcs/многу DVISI1. Се Враќа & Гаранција 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Пакетот вклучува : 3x LI-50 B Батеријата Претпазливост : Полнење на батеријата пред употреба-Само користи посебни држачи Чувате батеријата терминали чисти Секогаш чувајте ја батеријата во суво место не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет не расклопување на батеријата пакет не го изложувајте батеријата на висока температура Околу превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми.

Таа е поголема од информацијата

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
LI-50B
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Производи во категоријата