.

.

Корејската Верзија На Долго Темперамент Обетки Женската Личност На Прилив На Луѓе Претерани Tassel Pendant Обетки

Корејската Верзија На Долго Темперамент Обетки Женската Личност На Прилив На Луѓе Претерани Tassel Pendant

DEN 100.00
DEN 143.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
ED002
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
XEDZ
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Производи во категоријата