.

.

IWHD Лофт Стил Железо Гроздобер LED Ѕид Светилка Индустриски Lumiled Ѕид Sconce Ретро водовод Ѕид Светлина Тела Затворен Осветлување

IWHD Лофт Стил Железо Гроздобер LED Ѕид Светилка Индустриски Lumiled Ѕид Sconce Ретро водовод Ѕид Светлина

DEN 4272.00

Од стоката
Во магацинот

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, Стил на Земјата Заврши Сликарство Димензии вкупна Висина од 25 см вкупна Ширина 18 cm Целокупната Длабочина 19 cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Тежина Нето Тежина(kg) 1.
Гаранција
1. Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.16 kg
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,CCC
Карактеристики:
Лофт Lumiled
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Гаранција:
3 година
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Тип:
Железо
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Боја На Каросеријата:
Црна
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број На Модел На:
Ѕидни Светилки
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD
Боја На Каросеријата:
бронза
Производи во категоријата