.

.

Автомобил-Стил, нема Сигнал со LED Декоративни Случај За DACIA SANDERO STEPWAY Dokker Логан Duster Lodgy

Автомобил-Стил, нема Сигнал со LED Декоративни Случај За DACIA SANDERO STEPWAY Dokker Логан Duster Lodgy

DEN 228.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
-Овој објект е само за автомобил декорација не се вистински антена.Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2. Стил : Ајкула перка(Ајкула перки, рационализација дизајн го прави автомобилот поубаво. 2)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до повеќе денови.Стил : Ајкула перка(Ајкула перки, рационализација дизајн го прави автомобилот поубаво.3 cm (Види слика) *ве Молиме потврдете големина пред купување . Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење.Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред.Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика.Ако се чувствувате discontented и вашиот објаснување е разумна, ние'll испраќање на предмети или refundment.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност.Во ладно време, што би подобро топлина на селотејп со фен да Зголемена вискозност.Загревани со фен за коса,ставете сраснување на двојно двострано лента може да биде значително подобрени. ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот .
-само се вклопуваат без оригинални антена автомобил,ако вашиот автомобил се сигнал антена,ве молиме да не купите овој производ!!!
LED светлината ќе биде светла кога ветрот дува тоа. Не миење на возилото во три дена.Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно за Инсталација Без Дупчење Бара Штета 2. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви благодариме! 3.Ова е декорација дел на вашиот автомобил,дозволете му на вашиот автомобил повеќе брилијантен.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Ширина:
6.3cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Висина:
6cm
Специјални Функции:
Декоративни
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Emaicoca
Име На Модел:
FNSYZ47
Модел Година:
сите
Објектот Тежина:
0.12kg
Автомобил модел:
Универзална
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
ABS
Производи во категоријата