.

.

Моден зимски жените botas mujer чевли за Дами кравја кожа bottes femmes девојка дебели пета вистински волна поставата чизми Pritivimin FN53

Моден зимски жените botas mujer чевли за Дами кравја кожа bottes femmes девојка дебели пета вистински волна

DEN 5651.00
DEN 10091.04

Од стоката
Во магацинот

5, големина, ќе имаат 1-5мм грешка како рачно изработени.

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
Pritivimin
Insole Материјал:
Кадифен
Шаблон Тип:
Цврста
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
Волна
Пети Форма:
Круг Пети
Затворање Тип:
Zip
Број На Модел На:
FN53
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Outsole Материјал:
TPR
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Моден Елемент:
Патент
Пета Висина:
4.3 cm
Производи во категоријата