.

.

XSKEMP 2 парчиња/Многу Анти-Нула Таблета Калено Стакло За iPad Воздух Air2 Премиум Ултра-тенок Екран Заштитник Заштитна Guard Филм

XSKEMP 2 парчиња/Многу Анти-Нула Таблета Калено Стакло За iPad Воздух Air2 Премиум Ултра-тенок Екран Заштитник

DEN 306.00
DEN 339.84

Од стоката
Во магацинот

XSKEMP 2 парчиња/Многу Анти-Нула Таблета Калено Стакло За i Pad Воздух Air2 Премиум Ултра-тенок Екран Заштитник Заштитна Guard Филм Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A. F(анти-fingerrprint ) обложени со слој за отпор против smudges и отпечатоци од прсти. 3.Површинска цврстина : 8-9 H. 4.Silm хемиски третман обработени калено galss. 5.А.S.F : Анти-syattered филм (висок силиконски слој ) 6.Напредни силикони лепливоста 7.Sebsitive допир, огледало функција. Пакет се Вклучени : 2 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување . 2 X Сува Ткаенина за Чистење 2 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Thinkness:
0.3 mm
Светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Ултра Јасно,Сјајни,Отпорно На Гребење
Калено стакло Модел 1:
За iPad Воздух Air2
Производи во категоријата