.

.

Прилично Мачка Приврзоци 925 Фунта Сребрен Ѓердан За Жени/Девојки Партија Додатоци Симпатична Животно Дизајн Дама Партија Накит

Прилично Мачка Приврзоци 925 Фунта Сребрен Ѓердан За Жени/Девојки Партија Додатоци Симпатична Животно Дизајн

DEN 98.00
DEN 151.20

Од стоката
Во магацинот

Ако немате Врска Ни информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. Посакуваме пријатно купување!
. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена ( освен врв сезони )
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Можете да креирате некоја За Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Дејвид Накит е професионална накит компанија во Жен Шен Градот.
Бесплатен Превозот се очекува примерок цел ! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Како производител и веледрогерија, на различни накит(мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.
Вашиот Околу Нас за информации ќе биде вметната и тука.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
XDZ018
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
n
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Производи во категоријата