.

.

100pcs 7x14mm Занитвам Studs Места Конус Nailhead Куршум Панк Шила Одговара Кожа Занает Кеси Хривнија за Облека, Чевли Јаки DIY

100pcs 7x14mm Занитвам Studs Места Конус Nailhead Куршум Панк Шила Одговара Кожа Занает Кеси Хривнија за Облека,

DEN 131.00
DEN 177.12

Од стоката
Во магацинот

100pcs 7x14mm Занитвам Studs Места Конус Nailhead Куршум Панк Шила Одговара Кожа Занает Кеси Хривнија за Облека, Чевли Јаки DIY Состојба : 100% Сосема Нов. 7x14mm во облик на Конус Шила со круг база на Овој скок беше формално се нарекува конус скок, овој скок е облик токму како конус, доаѓа со завртката за апликација. Спецификации : Висина : 14mm. База : 7mm Боја : Сребрена,Црна,Злато,Бронза Материјал : Цинк Легура. Облик : Тркалезна Конус Скок. Завртка Тип : Дупчиња / Филипс (Зависи од акции достапноста). Шила се одлична за употреба во различни проекти : Панк облека, Моторни разубавувањето, Couture облека, Модни облека и други DIY проекти. Погоден за : Кожни Нараквици, Куче јаки, Чанти, Облека, Чевли, Ремени, Капи, итн. Овие Шила може да се примени и на повеќето материјали како кожа и тексас, Со прицврстување на скок на завртка. Белешки : производ на сликата може да изгледаат поголеми од реалните, ве Молиме да обрнете внимание за да големини. Бојата може малку да се разликува поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Пакет се вклучени : шила конус Studs + Завртка

Таа е поголема од информацијата

Големина:
10pcs, 20pcs, 30pcs, 50pcs, 100pcs
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
1.4cm
Објектот Дијаметар:
0.7cm
Објектот Тежина:
1.5g
Објектот Висина:
1.4cm
Објектот Ширина:
0.7cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
Куршум Панк Шила
Материјал:
Метал
Бренд Име:
samonica
Број На Модел На:
SP004M
Накит Наоди Тип:
Панк Занитвам Studs Шила
Обликот:
Занитвам Studs
Функција:
Панк
Техника:
позлата
Погоден за:
Кожни Нараквици Куче јаки Торби за Облека, Чевли Ремени Капи
Производи во категоријата