.

.

Trendsmax Брусен Мат Полиран Хривнија Mens Синџир 316L не ' Рѓосувачки Челик Намали Спречување на Кубанската Линк Сребрен Тон 14.5 мм KHBM109

Trendsmax Брусен Мат Полиран Хривнија Mens Синџир 316L не ' Рѓосувачки Челик Намали Спречување на Кубанската

DEN 350.00
DEN 466.56

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Должина:
18cm, 20cm, 23cm, 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Trendsmax
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
TRENDSMAXHBM109A
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Лесно-кука
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
316L не ' рѓосувачки челик
Функција:
Никој
Материјал:
316L не ' рѓосувачки челик
Компатибилност:
Никој
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
База на метал:
316L не ' Рѓосувачки челик
мерење:
Ширина
Тежина:
68g
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Цел $200, Слободни DHL/EMS
Производи во категоријата