.

.

2018 нови yixing teapot кунг фу чај поставени пурпурна глина чај тенџере рачно изработени литургија 220ml кинески чај церемонијата бесплатен превозот

2018 нови yixing teapot кунг фу чај поставени пурпурна глина чај тенџере рачно изработени литургија 220ml кинески

DEN 568.00
DEN 728.64

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
201-300ml
Материјал:
Виолетова Глина
Бренд Име:
XINCI
боја:
Црвена
Вид:
yixing teapot
вид:
Виолетова Глина
Пакет:
Кутија
Капацитет:
220ml
is_customized:
Yes
Спецификација:
350ml
Производи во категоријата