.

.

ОРИГИНАЛНИ НОВИ ЗА ASUS K52 K52J K52JK K52JR K52F K53 K53E НИ Тастатура Црна

ОРИГИНАЛНИ НОВИ ЗА ASUS K52 K52J K52JK K52JR K52F K53 K53E НИ Тастатура Црна

DEN 790.08

Од стоката
Во магацинот


Објектот Спецификација : Asus K52 N53 N61 V N60 N61 J N61 серија лаптоп Тастатура НАС
Боја : црна
Распоред : САД
Состојба : Нова
Компатибилни Модели :
Компатибилен Броеви :
09402001772,V011162 CS1 НАС,К 011162 G 1
Компатибилни Модели :
ASUS G 51 G 51 Jx G51 V G51 VX G51 J N50 N50 V G60 серија
ASUS G 72 G 72 GX G 73 G 73 JH N73 N73 JN N73 J N53 N53 JN N53 J серија
ASUS N61 N61 V N61 W N61 J N61 Ja N61 Jq N61 Jv N61 VF N61 VG N61 VN X66 X66 IC X66 W серија
ASUS UX50 V У 50 A У 50 F U50 VG U50 U50 V У 50 F U50 VF серија
ASUS UL50 УЛ 50 A UL50 V UL50 VT серија
ASUS НА 52 НА 52 F A52 J A52 JC A52 JB A52 JB A52 JE лаптоп серија
ASUS W90 W90 V W90 VN W90 VP серија
ASUS K53 K53 E серија
ASUS X52 X 52 F X52 J X52 JR K73 K73 B K73 E K73 S B53 B53 E Б 53 F B53 J B53 S B53 J-A1 B Б 53 F -A1 B серија
Asus X54 X54 L X54 X X54 XI X54 XB X54 H X54 HY X54 B
Asus X55 A X55 C X55 U X55 VD X55 X55 X X55 CC
ASUS X75 A X75 SV X75 U X75 VB X75 VC X75 VD
ASUS A72 J A72 JK A72 JR A72 D A72 DR A72 F A72 JT A73 серија
Answer : ___________________________ Note : Asus K53 X53 A53 K73 X73 X54 X55 K55 Серија лаптоп тастатура има 2 верзии и може да не бидат Компатибилни,
Pls проверете ги вашите користи тастатурата и нашата тастатура слика!!!

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
ЗА ASUS K52 K52J K52JK K52JR
Компатибилен Бренд:
ASUS
Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
PZAscreen
Модел:
За ASUS N53
Производи во категоријата