.

.

20ml бисер бели круна форма акрилик сад ,луксузни 20g злато пластични козметички тегла за око крем, суштината гел ноќен крем пакување

20ml бисер бели круна форма акрилик сад ,луксузни 20g злато пластични козметички тегла за око крем, суштината

DEN 4902.00
DEN 5159.52

Од стоката
Во магацинот

cosmoprof и лична нега индустрии. Очекуваат за вашето барање!
.
20ml бисер бели круна форма акрилик сад пластични тегла крем тегла за око крем суштината гел крем ноќен крем козметички пакување
Материјал : АКРИЛИК
Големина : 20 G
Кол : 51mm
Висина : 50mm
А. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. Ние'ќе се обидеме потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не'т купување! Ние победивме'т презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот's природата боја., па ние'ќе изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
20ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Производи во категоријата