.

.

Обичај таванот позадина,Млечниот Пат,пејсажот mural за деца соба спална соба дневна соба позадина de papel parede

Обичај таванот позадина,Млечниот Пат,пејсажот mural за деца соба спална соба дневна соба позадина de papel

DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот


Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Тоа е Важно . Како да поставите цел 1.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .Според квадратен метар избор Количина(Слика). На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Како на пример : Ако треба 7-7.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Одберете материјал. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) . 3.Купи сега. Целосно плаќање. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Обичај таванот позадина,Млечниот Пат,пејсажот mural за деца соба спална соба дневна соба позадина de papel parede
Бесплатен превозот во Лас Вегас Светла Ѕид Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Хонг Конг Портокал Светла Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Зафатен Лас Вегас Лента Ѕид Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Светла Њујорк Светла Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Ноќ Време Њујорк Mural Позадина Модерна Позадина Мурали US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот во Лондон Во текот на Ноќта Mural позадина mural US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Кула Мост Видите Mural Позадина 3d Позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Ноќ Време Венеција Канал Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен

Таа е поголема од информацијата

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Употреба:
Постелнината Соба
Материјал:
ЕП
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
520916758
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
Дневна соба, спална соба, кујна, ресторан, КТВ
Производи во категоријата