.

.

Водоотпорен 12V-24V Мини Микро Двојна USB Приклучок Автомобил, Мотоцикл запалка приклучок за Штекер Автомобил Полнач + LED Дигитални Voltmeter Метар

Водоотпорен 12V-24V Мини Микро Двојна USB Приклучок Автомобил, Мотоцикл запалка приклучок за Штекер Автомобил

DEN 378.24

Од стоката
Во магацинот

Водоотпорен 12 V-24 V Мини Микро Двојна USB Приклучок Автомобил, Мотоцикл запалка приклучок за Штекер Автомобил Полнач + LED Дигитални Voltmeter Метар Следење На пазарот не е дво функционален интегриран дизајн. Дистрибуција, менаџмент, интелигентни дистрибуција, повеќе струја. Зачувај време на полнење повеќе од 30%; безбедно, брзо. Излезниот напон е 2.1 а и 1 A. L3 силни перформанси, опремени со областа на интелигентните чип, излезниот напон и струја точноста на висока прецизност, одговор брзо, интелигентни идентификација, користете повеќе стабилна безбедност. Се однесува на сите мобилни марки телефони, таблет КОМПЈУТЕР, автомобил рекордер, електронски куче, GPS и друга електронска опрема, за да се елиминира критичниот момент на сила срам. Се користи за мали автомобили, off road возила, мини комбиња (не повеќе од 24 V), јахти, мотоцикли, бродови. (Повеќето камиони, багери, големи камиони, батеријата напон е всушност повеќе од 48 V, која не е препорачливо да го користат овој тип на автомобил.) Ве молиме бидете сигурни дека напонот на вашиот автомобил е во 12-24 V Забелешка : Овој производ не е цигара полесни,не може да светне цигара. Не можат да бидат позитивни и негативни intermodulation, па како да не изгори на електронски производи! Параметри : LED напон се прикаже : Црвена / Сино / Зелено Светло Влезен напон : 12-24 V Излез тековната : 3.1 (2.1 A+1А) Напон откривање спектар : 6-28 V Забелешка : метод на Конекција : "+" за да се поврзете на позитивни поле; "-" негативниот пол Пакет се Вклучени : 1 x запалка приклучок за Полнач 1 x Врска кабли (со осигурач)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
запалка приклучок за
Објектот Тежина:
0.08kg
Објектот Висина:
2.95cm
Специјални Функции:
Зачувај време на полнење,безбедно, брзо
Година:
Автомобил-запалка приклучок за полнач
Бренд Име:
К KWOKKER
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
3.2cm
Име На Модел:
мотоцикл запалка приклучок за
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
4.75cm
Производи во категоријата