.

.

STRATHSPEY Лето Кожа Хривнија Tassels Шарм Монистра Кристал Алки Магнет Тока Бохемски Лист Нараквици Сина За Жени

STRATHSPEY Лето Кожа Хривнија Tassels Шарм Монистра Кристал Алки Магнет Тока Бохемски Лист Нараквици Сина За

DEN 228.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


STRATHSPEY Лето Кожа Хривнија Tassels Шарм Монистра Кристал Алки Магнет Тока Бохемски Лист Нараквици Сина За Жени

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бренд Име:
Strathspey
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Магнет
Број На Модел На:
A32082
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Материјал:
кожа
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
Должина:
40cm
Пол:
Жените
Тип На Објект:
хривнија
Производи во категоријата